BodyTherapy by Titov

Filozofija

Man masāža nav tikai roku darbs vai amats. Tas ir dziļš radošs process, divu cilvēku – terapeita un klienta – savstarpēja, daudzpusīga mijiedarbība, un šī procesa mērķis ir dvēseles, prāta un ķermeņa harmonizācija.

Izcilais filozofs Platons rakstīja: “Lielākā kļūda medicīnā ir tā, ka ir ārsti ķermenim un ir ārsti dvēselei, bet tie būtībā nav nodalāmi…”. Ķermenis ir kā spogulis, kurā var ieraudzīt mūsu iekšējo stāvokli, mūsu attiecības ar sevi pašu un ar apkārtējo pasauli. Savu terapeitisko misiju es redzu visaptverošā darbā ar cilvēku, ne tikai tradicionālās sistēmas ietvaros, bet vadoties no manas intuīcijas un empātijas.

Mans uzdevums ir noskaņot jūsu ķermeni un dvēseli tā, lai tie ieskanētos skaisti un vienoti. Es palīdzu jums atklāt savu potenciālu, atrast to resursa stāvokli, kas jums radīs veseluma un pašapziņas sajūtu.

Metode

Kad jūs nākat pie manis pirmo vai kārtējo reizi, man ir svarīgi jūs uzklausīt: apmeklējuma mērķis, jūsu sajūtas un cerības. Mana metode balstās uz trim galvenajiem principiem:

Unikalitāte
Unikalitāte
Katrs cilvēks ir unikāls radījums, kuram katrā apmeklējuma reizē ir nepieciešama īpaša, nestandarta pieeja.
Dziedināšana
Dziedināšana
Dziedinošā terapija – harmoniskā tradicionālo un alternatīvo paņēmienu sintēzē, spējā apvienot savas zināšanas un pieredzi un izmantot tās klienta labā.
Harmonizācija
Harmonizācija
Terapeits ir procesu harmonizācijas starpnieks. Viņš palīdz cilvēkam atklāt savus resursus, kā rezultātā notiek dziedināšana.

BodyTherapy by Titov

Par masāžu

Par masāžas priekšrocībām var runāt ilgi un ar prieku. Tās ir acīmredzamas – dziedināšana, relaksācija, profilakse. Mēs dzīvojam laikā, kad liels ātrums, daudzfunkcionalitāte un darbību automātisms tiek uzskatīti par veiksmes faktoriem. Mēs vēlamies visu paspēt, nepārtraukti paātrināmies, sasprindzināmies un daudzas lietas veicam neapzināti. Tā visa rezultātā mēs zaudējam kontaktu ar savu ķermeni, “izdegam”, dzīvojam stresa stāvoklī, iegūstam hroniskus veselības “traucējumus”. Un aizmirstam, ka mūsu ķermenis ir mūsu dvēseles templis. Aizmirstot rūpēties par savu ķermeni, no tā cieš arī mūsu dvēsele.

Masāža parādīs jums ceļu uz mājām – pie tām dabiskajām ķermeņa sajūtām, ar kurām daba cilvēku apveltījusi jau pirmsākumos. Mani klienti mēdz teikt, ka dažreiz masāžas laikā viņi ir pārsteigti, sajūtot, kā viņu ķermenis atbrīvojas no smaguma sajūtas un sāk elpot.

Seansa gaitā manas rokas seko cilvēka ķermeņim, tā signāliem. Man ir īpašs “rokraksts”: manas rokas nepārvietojas simetriski, jo es strādāju ar katru pirkstu un bieži vien ar visiem desmit vienlaikus, tāpat tiek iesaistīti arī elkoņi un apakšdelmi. Jo lielāks ir manu roku kontaktlaukums ar klienta ķermeni, jo lielāks ir iedarbības efekts, un jo lielākas rūpes sajūt jūsu ķermeņis. Liekas, ka ar jums strādā vairākas rokas. Un tā ir nesalīdzināma sajūta.

Pastāv vairāki masāžu un paņēmienu veidi, taču es vados pēc savas personīgās metodes, kuru dažos teikumos aprakstīt nav iespējams, bet kuru esat laipni aicināti apgūt manos kursos, kuri ir domāti masieriem vai fizioterapeitiem.

Jūsu ķermenis, manas zināšanas un intuīcija pateiks kādu tehniku pielietot un kādu ritmu izvēlēties, pārvietojot manas rokas, lai panāktu visdziedinošāko un harmonizējošāko efektu.

Etiķete

Esmu pārliecināts, ka cilvēku profesionālajām attiecībām jābalstās uz abpusējas cieņas, kopīgas kultūras un noteiktu nosacījumu ievērošanas principiem. Lūgums iepazīties ar manām vēlmēm un nosacījumiem, kas paredzēti, lai mūsu sadarbība būtu patīkama un produktīva.

Veselība
Masāžai jābūt drošai, efektīvai un patīkamai, tāpēc lūdzu jūs iepriekš brīdināt mani par jebkādām veselības problēmām.
Es neiesaku lietot alkoholu pirms vai tūlīt pēc procedūras. Ieturēt maltīti pirms masāžas arī nav ieteicams, labāk lai pēc ēdienreizes būtu pagājušas vismaz divas stundas.
Apģērbs un aksesuāri
Man ir svarīgi, lai jūs justos ērti un mierīgi. Pirms masāžas jūs varat pilnībā izģērbties, vai izmantot vienreizējās lietošanas veļu, ko piedāvāju uz vietas, vai palikt savā apakšveļā.
Visas rotas un pulksteņi ir jānoņem, bet laulību gredzenu var atstāt.
Pirms seansa pārliecinieties, vai esat izslēguši sava tālruņa skaņu.
Seansa norise un atcelšana
Abpusēja pieklājība un punktualitāte ir būtiska mūsu mijiedarbības sastāvdaļa.
Lūgums ierasties uz seansu manā salonā Elijas ielā 20, Rīga, LV-1050 piecas minūtes pirms noteiktā laika, lai mierīgi sagatavotos un pilnībā izbaudītu procedūru. Ja jūs kavējat seansu, apmeklējuma reize tiek saīsināta par nokavēto laiku.
Atcelt seansu vai mainīt tā laiku var 24 stundas iepriekš. Ja atcelšana tiek veikta vēlāk kā 24 stundu laikā, nākamajā apmeklējuma reizē jums būs jāsamaksā 50% no atceltā seansa maksas. Neierašanās gadījumā nokavēta seansa maksa jāsedz pilnā apmērā, pārskaitot pakalpojuma summu uz norādīto konta numuru. Šis nosacījums nodrošina klienta atbildību, kā arī manu finansiālo drošību un mana darba grafika stabilitāti.
Profesionālisms un konfidencialitāte
No savas puses es garantēju, ka mani pakalpojumi atbilst profesionālās ētikas principiem, tikumības un morāles kritērijiem attiecībā pret klientiem un kolēģiem. Es arī garantēju pilnīgu mūsu sadarbības konfidencialitāti. Trešajām personām nekļūs zināma neviena no jūsu dzīves detaļām neatkarīgi no tā, vai jūs pazīstat šo personu vai nē.

BodyTherapy by Titov

Izbraukuma masāža

Mūsdienās aktīvs cilvēks dzīvo straujā ritmā, cenšoties vienlaicīgi izdarīt duci lietu un atrasties dažādās vietās. Šādā steigā arvien mazāk laika paliek sev pašiem. Bet galvenais ir vēlme!

Masāžu var pasūtīt mājās vai birojā. Tādā veidā jūs ietaupīsiet laiku, samazināsiet stresu (sastrēgumi, autostāvvietas meklēšana) un palielināsiet procedūras efektivitāti. Kā zināms, mājās pat sienas palīdz: jūs jutīsities ērti, un pēc procedūras jūs varēsiet pilnvērtīgi atpūsties, kas paaugstinās masāžas terapeitisko efektu.

Pievērsiet uzmanību: šis ir ekstra klases pakalpojums, tāpēc tā cena ir augstāka (seansa maksa salonā + 50 eiro).

BodyTherapy by Titov

Travel-masāža

Esmu veltījis savu dzīvi savam darbam un ļoti mīlu ceļot. Tāpēc mani īpaši iedvesmoja ideja par šo divu aizraušanos apvienošanu. Un tā radās projekti ar masāžas izbraukuma sesijām dažādās pasaules valstīs.

Jūs dodaties ceļojumā kopā ar ģimeni vai draugiem. Un jūs vēlētos, lai atvaļinājuma laikā jums blakus būtu personīgais masāžas terapeits, kurš ikdienā ar jums strādās, dalīsies ar savām zināšanām un iestrādēm.

Tas ir premium klases pakalpojums, kuru es labprāt nodrošināšu ar šādiem noteikumiem:

– klients sedz visas transporta izmaksas (aviobiļetes, bagāžas izdevumi, transfēra pakalpojumi uz/no lidostas);

– mana darba maksa: 500 eiro (+ nodokļi) par katru kalendāro dienu;

– klients nodrošina man 3 ēdienreizes dienā un dzīvošanu atsevišķā istabā;

– mans darba grafiks tiek iepriekš saskaņots, lai es varētu plānot savu laiku miegam, treniņiem, jogai un meditācijai. Masāžu skaits dienā – līdz 6 vispārējām masāžām;

– avansa maksājuma lielums un termiņš tiek saskaņots individuāli.

Kontrindikācijas

Viens no svarīgākajiem profesionālā masiera postulātiem – nenodarīt pāri. Masāža ir aktīva iedarbība uz ādu, muskuļiem, locītavām un cīpslām, tāpēc pastāv risks saasināt jau esošās veselības problēmas.

Pastāv kā absolūtas masāžas kontrindikācijas (slimības, kad masāža ir aizliegta), tā arī īslaicīgas (slimības, kad masāžu labāk atlikt uz kādu laiku). Ja jums ir hroniska slimība, iesaku jums konsultēties ar savu ārstu, pirms pierakstīties uz masāžu.

Jūs varat arī sazināties ar mani un apspriest savas bažas attiecībā uz savu labsajūtu. Mūsu seansam vajadzētu būt piemērotam un dziedinošam, tāpēc iepriekšēja atklāta saruna par jūsu veselības stāvokli ir svarīga gan jums, gan man.