BodyTherapy by Titov

Īsta masāža ir kas lielāks, nekā darbs ar ķermeni vien. Tas ir dziļš radošs process, savstarpēja cieņas pilna daudzdimensionāla mijiedarbība starp diviem cilvēkiem – terapeitu un klientu, ar mērķi harmonizēt klienta prātu, ķermeni un dvēseli.

Mani pakalpojumi

Masāžas priekšrocības ir acīmredzamas: dziedinošs terapeitiskais efekts, relaksācija un profilakse.

Cenas:

 • Individuālā apmācība, meistarklašu vai semināru vadīšana – cena tiek noteikta individuāli

Masāža:

 • 60 min – 60 EUR
 • 90 min – 90 EUR
 • Sporta intensīva masāža – 100 EUR

Papildinformācija

Vieta nav svarīga, bet ceļš uz veselību ir svarīgs. Parunāsim par to, kur mēs satiksimies mūsu masāžas seansam.

Cena:

 • Masāžas cena salonā + 50 EUR par ceļa un papildus laika izdevumiem.

Papildinformācija

Jūs varat padarīt jūsu ceļojumu vēl patīkamāku. Tas būs jauns stāsts jūsu dzīvē.

Cena:

 • 500 EUR/diena (+ nodokļi) + visas transporta un izmitināšanas izmaksas.

Papildinformācija

REZERVĒT LAIKU

Metode

Neatkarīgi no tā, vai nākat pie manis pirmo reizi vai arī atkārtoti, man ir ļoti svarīgi jūs uzklausīt: izprast jūsu vizītes mērķi un ekspektācijas, uzzināt kāda ir jūsu pašsajūta. Mana metode ir balstīta uz trim galvenajiem principiem:

Unikalitāte
Unikalitāte
Katrs cilvēks ir unikāls radījums, kam katru reizi ir nepieciešama īpaša, nestandarta pieeja.
Dziedināšana
Dziedināšana
Ārstnieciskā terapija paredz tradicionālo un alternatīvo tehniku harmonisko sintēzi, terapeita spēju apvienot zināšanas un pieredzi un izmantot tās vislabākā veidā klientam.
Harmonizācija
Harmonizācija
Terapeits ir procesu harmonizācijas starpnieks. Viņš palīdz cilvēkam atklāt savus resursus un turpināt dziedināšanu.

Apmācība

Вы – профессионал в сфере массажа или иной работы с телом человека? Вы увлечены любимым делом? Я даю возможность сделать любимую работу шедевром, увлекательным и прекрасным приключением жизни! Пройдя обучение под моим руководством, вы сами станете хозяином собственного времени, длительности и количества массажей. Соответственно, экономя деньги клиентов, сами сможете зарабатывать больше за счет эффективности и результативности разработанной мною методики. Я научу вас и дам вам возможность качественно лучше помогать людям. Разовью и усовершенствую ваши навыки и подгоню их под вас, сделав эти навыки универсальными и уникальными. Помимо более глубокого погружения в технику массажа и освоения новых приемов и фишек, которые легко накладываются на классическую школу массажа, вы получите выверенную информацию о том, как работать с позиции увеличения своей энергии, а не уменьшения, чтобы не превращать творческий процесс взаимодействия с человеком в рутинное действие. Ваша работа теперь ни в коем случае не приведет к эмоциональному выгоранию. Я научу вас не нарушать границы свои и границы пациента. Обучу выстраиванию доверительных отношений с пациентом, чтобы человек под вашими руками действительно расслаблялся, так как на зажатом теле особо ничего не сделаешь. Как следствие, лечебный и терапевтический эффект процедуры будет в разы усилен. Вам предоставляется действительно уникальная возможность сделать проще, лучше, изобильнее и гармоничнее вашу жизнь и с гораздо большей самоотдачей послужить человечеству, качественно изменив жизнь других людей! Записывайтесь на обучение у меня!

Aleksej! Es nezinu daudzus cilvēkus, kas savu darbu dara ar tādu mīlestību, iejūtību un profesionālu diskrētumu. Varbūt tieši tāpēc pēc katras masāžas ir tā brīnumainā viegluma sajūta. Novēlu Tev augt un attīstīties, kļūt arvien labākam, jo man šķiet, ka Tu esi saņēmis lielu Dieva dāvanu – brīnumainas rokas!

Ināra

Esmu pateicīga, ka dzīve man dāvājusi iespēju satikties. Satikties ar Jums, Aleksej, – brīnišķigi gaišu un sirdsgudru cilvēku, īstu sava amata profesionāli, kurš savu sarežģīto darbu spēj pildīt ar neizsakāmi lielu mīlestību un patiesu vēlmi PALĪDZĒT. Palīdzēt “salabot” ne tikai miesu un ķermeni, bet, galvenokārt, – dvēseli un prātu. Sirsnīgs paldies Jums par godīgumu, īstumu, gudrību un neizsakāmo mīļumu, ko sajūtu ikreiz ar Jums satiekoties! Pateicībā un sirsnībā.

Ieva

Man Aleksejs ir ne tikai masieris, bet arī garīgais tēvs, kuram car palūgt padomu sarežģītās dzīves situācijās. Aleksejs ir bijis blakus ļoti grūtos dzīves brīžos gan ar padomu, gan rīcību. Lai veselība un izturība atvieglot fiziskās sāpes tiem, kas to vēlas un kam tas nepieciešams! Paldies!

Marīte

Rezervēt laiku

Ja jūtat vēlmi pierkstīties pie manis uz masāžas mākslas apmācību vai arī masāžu kā tādu, – esat laipni aicināts(-a) sazināties ar mani pa tālruņa numuru +371 27 18 24 45 caur Telegram (vēlams) vai WhatsApp, lai sarunātu datumu un laiku. Būšu pateicīgs, ja dažos vārdos pastāstīsiet par sevi un nosauksiet iemeslu, kas jūs pamudināja griezties pie manis. Laipni lūgti!

  Kontakti

  +371 27 18 24 45

  Telegram (vēlams) vai WhatsApp

  Rīga, Latvija

  Pieejams sadarbībai visā pasaulē

  info@titov.lv

  Darba laiks

  Pirmdien – Trešdien – Piektdien

  08:30 – 18:00

  Otrdien – Ceturdien

  08:30 – 20:00

  Sestdien

  8:15 – 18:00