BodyTherapy by Titov

Man masāža nav tikai darbs vai amats. Tas ir dziļš radošs process, savstarpēja daudzdimensionāla mijiedarbība starp diviem cilvēkiem – terapeitu un klientu, lai harmonizētu dvēseli un ķermeni.

Mani pakalpojumi

Masāža ir bezgalīgs prieka stāsts. Viņa priekšrocības ir acīmredzamas: ārstēšana, atslābināšana un profilakseю

Ar manu masāžu es palīdzu sasniegt labāku sajūtu un labāku dzīvi.

Cenas:

  • 30 min – 30 EUR
  • 60 min – 55 EUR
  • 90 min – 80 EUR
  • Sporta masāža – 90 EUR

Papildinformācija

Vieta nav svarīga, bet ceļš uz veselību ir svarīgs. Parunāsim par to, kur mēs satiksimies mūsu masāžas seansam.

Cena:

  • Masāžas cena + 50 EUR.

Papildinformācija

Jūs varat padarīt jūsu ceļojumu vēl patīkamāku. Tas būs jauns stāsts jūsu dzīvē.

Cena:

  • 500 EUR/diena (+ nodokļi) + visas transporta un izmitināšanas izmaksas.

Papildinformācija

REZERVĒT LAIKU

Metode

Kad jūs ieradāties pie manis pirmo reizi vai atkal, man ir svarīgi jūs uzklausīt: jūsu vizītes mērķis, jūsu jūtas un cerības. Mana metode ir balstīta uz trim galvenajiem principiem:

Unikalitāte
Unikalitāte
Katrs cilvēks ir unikāls radījums, kam katru reizi ir nepieciešama īpaša, nestandarta pieeja.
Dziedināšana
Dziedināšana
Ārstnieciskā terapija paredz tradicionālo un alternatīvo tehniku harmonisko sintēzi, terapeita spēju apvienot zināšanas un pieredzi un izmantot tās vislabākā veidā klientam.
Harmonizācija
Harmonizācija
Terapeits ir procesu harmonizācijas starpnieks. Viņš palīdz cilvēkam atklāt savus resursus un turpināt dziedināšanu.

Aleksej! Es nezinu daudzus cilvēkus, kas savu darbu dara ar tādu mīlestību, iejūtību un profesionālu diskrētumu. Varbūt tieši tāpēc pēc katras masāžas ir tā brīnumainā viegluma sajūta. Novēlu Tev augt un attīstīties, kļūt arvien labākam, jo man šķiet, ka Tu esi saņēmis lielu Dieva dāvanu – brīnumainas rokas!

Ināra

Esmu pateicīga, ka dzīve man dāvājusi iespēju satikties. Satikties ar Jums, Aleksej, – brīnišķigi gaišu un sirdsgudru cilvēku, īstu sava amata profesionāli, kurš savu sarežģīto darbu spēj pildīt ar neizsakāmi lielu mīlestību un patiesu vēlmi PALĪDZĒT. Palīdzēt “salabot” ne tikai miesu un ķermeni, bet, galvenokārt, – dvēseli un prātu. Sirsnīgs paldies Jums par godīgumu, īstumu, gudrību un neizsakāmo mīļumu, ko sajūtu ikreiz ar Jums satiekoties! Pateicībā un sirsnībā.

Ieva

Man Aleksejs ir ne tikai masieris, bet arī garīgais tēvs, kuram car palūgt padomu sarežģītās dzīves situācijās. Aleksejs ir bijis blakus ļoti grūtos dzīves brīžos gan ar padomu, gan rīcību. Lai veselība un izturība atvieglot fiziskās sāpes tiem, kas to vēlas un kam tas nepieciešams! Paldies!

Marīte

Rezervēt laiku

Ja jūtaties pārliecināti par masāžu pie manis, esiet laipni aicināts piezvanīt man, lai ieceltu datumu un laiku vai nosūtītu man ziņojumu. Es būtu pateicīgs, ja jūs man pateiktu dažus vārdus par sevi un to, kāpēc jums jāveic masāža.

Kontakti

+371 27182445

18 E. Birznieka-Upīša Str., Rīga, Latvija

info@titov.lv

Ieeja ēkā caur brūnām koka durvīm ar ciparu 18. Kāpņu telpā pa labi no otrām durvīm uz namruņa nospiediet 6, ejiet uz 3. stāvu. Ja jūs braucat ar mašīnu, Birznieka-Upīša ielā un Visvalža ielā vienmēr ir brīvas stāvvieta (В zona).

Darba laiks

Pirmdien – Trešdien – Piektdien

08:30 – 18:00

Otrdien – Ceturdien

08:30 – 20:00

Sestdien

8:15 – 18:00