Masāža Rīgā – BodyTherapy by Titov – ļaujiet sev nelielu atpūtu.

❞


Laipni lūgti masāžas pasaulē BodyTherapy by Titov! Jau gandrīz 10 gadus es teju katru dienu izmantoju dabas doto talantu un iegūto izglītību, lai saviem klientiem dāvātu relaksāciju, baudu un dziedināšanu. Var teikt, ka mans ceļš sācies nejauši. Es sāku apgūt masāžu, lai pareizi varētu veikt to saviem bērniem, kuri bieži man to lūdza. Tolaik man jau bija veiksmīga karjera citā jomā – es pat iedomāties nebiju spējis, ka masāža kļūs par manas dzīves neatņemamu sastāvdaļu.

❞


Ir pagājuši gandrīz 10 gadi, manā bagāžā ir iegūta medicīniskā izglītība (LU Paula Stradiņa Medicīniskā koledža), daudzi treniņi un semināri, kā arī atzinība The Best SPA Master 2011 un Massage Gran Prix 2010 konkursos. Taču pats vērtīgākais, ko esmu ieguvis, ir iespēja mācīties un gūt zināšanas pie slaveniem meistariem Taizemē, Dienvidāfrikas Republikā, Grieķijā, Fidži salās, Čīlē, Krievijā, Malaizijā un citās valstīs, kur man bija laimējies būt. Izcils mūsdienu filozofs Ošo atzīst: „Masāža ir kas tāds, ko tu kādreiz sāc apgūt, bet nekad nebeidz to darīt.” Arī es neesmu pārstājis mācīties.

Es daudzas reizes esmu pārliecinājies par masāžas efektivitāti un esmu pieredzējis tās dziedinošās īpašības. Un nav svarīgi – tā ir muguras masāža, klasiskā masāža, relaksējoša masāža, ārstnieciskā masāža, limfodrenāžas masāža vai pretcelulīta masāža.

❞


Es protu runāt ar ķermeni vienā valodā, mani klienti vienmēr ir apmierināti. Šeit Jūs varat lasīt viņu atsauksmes. Katrs no Jums var atļauties nelielu atvaļinājumu, nepametot pilsētu. Jo Jūs esat pelnījuši nedaudz atpūtas! Bet es savukārt centīšos dāvāt Jums vienu no labākajām masāžām Jūsu dzīvē, garantējot Jums lielisku noskaņojumu, viegluma sajūtu un enerģijas pieplūdumu pēc BodyTherapy by Titov seansa. Priecāšos redzēt Jūs masāžas salonā Rīgā vai veikt masāžu mājās. Tālrunis pierakstam +371 27182445.

BodyTherapy by Titov PRIEKŠROCĪBAS

Īpaša pieeja

Īpaša pieeja


Es esmu par harmonisku tradicionālās un netradicionālās medicīnas sintēzi. Strādāju ārpus fiziskā ķermeņa ietekmēšanas rāmjiem, kad tiek ņemtas vērā tikai tā problemātiskās zonas. Mana patiesā vēlme palīdzēt Jums bez atbildes paliek tikai īsu brīdi. Es sadarbojos ar Jūsu ķermeni, nevis cīnos ar to. Visa mana uzmanība masāžas laikā ir veltīta tikai Jums, tam, lai Jūs varētu atslābināties un saņemt maksimālo labumu. Masāžu vienmēr piemeklēju atkarībā no Jūsu vēlmēm un Jūsu individuālajām īpašībām. Mūsu pirmā tikšanās sākas ar jautājumiem, kas ļauj man noskaidrot Jūsu veselības stāvokli un sniegt savas rekomendācijas. Katra masāža savā ziņā ir unikāla un neatkārtojama, tāpat kā neatkārtojami esat Jūs un Jūsu ķermenis.
Īpašs meistars

Īpašs meistars


Es nepārtraukti papildinu savas zināšanas. Man ir veicies - esmu mācījies pie praktizējoša cīņas mākslas adepta Roberta Hatmullina (sk. hatmullin.blogspot.ru), pie jogas un masāžas guru visā pasaulē. Izmantojot dotās iespējas, es arī pašlaik turpinu pētīt veselīga dzīvesveida noslēpumus un paplašināt savas zināšanas par cilvēka ķermeni un tā neticamajām spējām. Manu amata mākslu ir novērtējuši simtiem klientu. Jūs varat apskatīt viņu atsauksmes šeit. Priecāšos, ja man izdosies dāvāt Jums iespēju atpūsties, atjaunot spēkus un likvidēt sāpes un spriedzi.
Īpašs rezultāts

Īpašs rezultāts


Pat pēc pirmā masāžas seansa ievērojami uzlabosies Jūsu pašsajūta, samazināsies nogurums, pāries sāpes mugurā un citur ķermenī. Jūs sajutīsiet mundruma, spēku un enerģijas pieplūdumu. Palīdzot saviem klientiem, vienmēr aicinu viņus ticēt sev, savai enerģijai un spēkam. Lai ko Jūs arī negaidītu no procedūras, jebkurā gadījumā mēs esam trīs: Jūs, Jūsu padevīgais kalps un mūsu kopējs mērķis. Sasniegt to pilnībā mēs varam, tikai apvienojoties.

Masāžas salons BodyTherapy by Titov: ĒTIKAS KODEKSS

01

01


Es sniedzu pakalpojumus visaugstākajā līmenī, papildinot jau esošās zināšanas un rūpīgi analizējot tehnikas, kas tiek izmantotas darbā. Es praksē izmantoju tikai tās tehnikas, kuras esmu speciāli apguvis un pārvaldu nepieciešamajā līmenī. Manā pakalpojumu klāstā jūs atradīsiet dažādus masāžas veidus: muguras masāža, klasiskā masāža, pretcelulīta masāža, limfodrenāžas masāža un daudzas citas.
02

02


Mani pakalpojumi atbilst profesionālās ētikas principiem, tikumības un morāles principiem attiecībā pret klientiem un kolēģiem. Veidojot savu profesionālo imidžu, es sargāju arī masiera profesijas augsto misiju.
03

03


Es pieņemu profesionālus lēmumus un sniedzu rekomendācijas, vadoties pēc klienta vajadzībām, nevis paša finansiālajiem ieguvumiem. Es vienmēr rekomendēju citus speciālistus gadījumā, ja nepieciešamās procedūras nav manu pakalpojumu klāstā.
04

04


Es garantēju jebkuras klientu informācijas konfidencialitāti.

MANA PIEREDZE

Taizeme, Dienvidāfrikas Republika, Malaizija, Fidži...

Mana pastāvīgā attīstība un neatlaidīgā tieksme pilnveidoties izvēlētajā profesijā, daloties pieredzē ar ārzemju kolēģiem.

MANA DALĪBA KONKURSOS

"Massage Gran Prix 2010" 2.vieta.
"The best SPA Master 2011" uzvara nominācijā "Skatītāju simpātiju balva".

MANI SERTIFIKĀTI