KLASISKĀ MASĀŽA

Klasiskā masāža – tas ir patīkams un universāls ādas, muskuļu, locītavu, centrālās nervu sistēmas un visa ķermeņa ietekmes līdzeklis. Klasiskā masāža uzlabo ādas stāvokli, normalizē vielmaiņas procesus organismā, asinsriti. Pareiza masāžas tehnikas izvēle veicina sāpju, tūsku, saaugumu likvidēšanu, dzimumfunkcijas normalizēšanu, bojātu audu reģenerācijas procesu paātrināšanu. Atjaunojas nogurušu muskuļu spēks, paaugstinās to darbspējas, nostiprinās locītavas un locītavu saites.

RELAKSĒJOŠĀ MASĀŽA

Relaksējošā masāža - viens no efektīvākajiem veidiem, kā noņemt nogurumu un sasprindzinājumu, ko veicina stress un fiziskā slodze. Tā dāvā mundrumu un viegluma sajūtu. Šī masāža, pirmām kārtām, ir domāta cilvēka enerģijas atjaunošanai un uzturēšanai. Seansa laikā pazūd uztraukums, samazinās muskuļu saspringums, normalizējas asinsrite, ātri pazūd sāpes. Ķermenis atslābinās un paliek siltāks. Kopējas relaksējošas masāžas seanss ir lieliska atveseļojoša procedūra, kas ātri likvidē nogurumu un atjauno mūsu ķermeni.

SPORTA MASĀŽA

Palīdz uzlabot izturību, muskuļu darbspējas un iegūt lielisku fizisko formu. Sporta masāža ir lielisks līdzeklis traumu ārstēšanai un profilaksei. Tas nav aizvietojams, aktīvi gatavojoties sacensībām, kā arī pēc tām muskuļu un organisma atjaunošanai. Sporta masāža ir lielisks veids muskuļu saspringuma noņemšanai vai – tieši otrādi – muskuļu iesildīšanai pirms treniņa tiem, kuriem patīk aktīvs dzīvesveids.

PRETCELULĪTA MASĀŽA

Profesionālā pretcelulīta masāža tiek veikta īpašā tempā, izmantojot speciālu masāžas tehniku, kas orientēta uz asinsrites uzlabošanu, muskuļu tonusa paaugstināšanu un taukaudu struktūras izmainīšanu. Tas ir efektīvākais masāžas veids cīņā ar „apelsīnu mizu”, kā arī ar tūsku un smaguma sajūtu kājās.

DZIĻO AUDU MASĀŽA

Dziļo audu masāža – viens no efektīvākajiem masāžas veidiem, kas, pateicoties savai unikālajai dziednieciskajai iedarbībai, mūsdienās gūst arvien lielāku popularitāti.

Masāža uzlabo stāju, noņem saspringumu, normalizē muskuļu, saišu un cīpslu funkcijas, atbrīvo no muskuļu un locītavu sāpēm. Dziļo audu masāža – efektīvākais un iedarbīgākais veids, kā uzlabot visu balsta un kustību aparāta sistēmas darbu un kopējo cilvēka labsajūtu.

REFLEKTORĀ PĒDU MASĀŽA

Reflektorās pēdu masāžas ietekme uz organismu ir pārsteidzoša. Pēdu masāža noņem saspringumu un lieliski stiprina imunitāti. Šis īpašais masāžas veids pamatojas uz pēdu punktu mijiedarbību ar iekšējiem orgāniem. Šo punktu stimulācija pozitīvi ietekmē attiecīgo orgānu. Tādējādi, masējot pēdas, masieris ne tikai noņem pēdu nogurumu, bet arī uzlabo visa organisma veselību. Obligāti izmēģiniet šo masāžu BodyTherapy by Titov.