muguras masaza
Vai jums ir nepieciešama muguras masāža?
February 10, 2016
Apmācības Taizemes masāžā
June 8, 2016

Atjauninoša sejas masāža no slavenas franču kosmetoloģes

Slavenā franču kosmetoloģe Žoele Sioko, kuras klientes ir Monika Beluči un Renāta Ļitvinova, izstrādājusi vienkāršu masāžu, kas padarīs seju skaistu, veltot tai tikai 3 minūtes dienā. Šāda procedūra ir piemērota pilnīgi visiem. Tās priekšrocība: āda kļūst elastīgāka, tvirtāka un starojošāka.

Šo masāžu izmanto arī atjauninošu masku un krēmu efektivitātes paaugstināšanai. Tie jāuzklāj pēc procedūras. Attīriet roku un sejas ādu. Tagad var sākt. Katram masāžas veidam veltiet vienu minūti.

1. Uzlabojam limfas plūsmu. Sejas krāsas uzlabošanai un tūskas noņemšanai. Viegli spiediet uz ādas ar abu roku rādītājpirkstiem, vidējiem pirkstiem un zeltnešiem. Sāciet ar pieri un beidziet dekoltē zonā. Stimulējiet limfas atteci, kas izvada toksīnus.

2. Veidojam ādu elastīgāku. Viegli knibiniet ādu ar īkšķiem un rādītājpirkstiem. Ādu nevajadzētu stipri vilkt. Šī metode padara ādu tvirtāku. Labi pastrādājiet ar kakla ādu.

3. Uzlabojam asins cirkulāciju. Viegli paplikšķiniet sev pa seju. Veiciet procedūru ar pirkstiem. Nepieciešams, la āda kļūtu nedaudz rozā.

Ar šīs procedūras palīdzību jūs uzlabosiet asins cirkulāciju un paaugstināsiet ādas tonusu. Kosmetoloģe ir pārliecināta, ka jānoveco skaisti. Tāpēc nav vērts vērsties pie plastiskajiem ķirurgiem un nostiept ādu. Vislabāk vienkārši rūpēties par savu un biežāk smaidīt.

Comments are closed.