Atjauninoša sejas masāža no slavenas franču kosmetoloģes
March 12, 2016
массаж
Masāžas kurss – ar 20% atlaidi!
June 8, 2016

Apmācības Taizemes masāžā

Nesen es apmeklēju ļoti aizraujošu 3 dienu semināru pie Jurija Stecjuniča –skolas „Estetista” (Krievija,  Sanktpēterburga) vadošā pasniedzēja, Taizemes masāžas guru. Esmu pateicīgs Jurijam par bagātīgāko materiālu, bāzi, kurus viņš ielicis manī.

Taizemē esmu bijis divreiz, daudzas reizes esmu baudījis divu, četru un sešu roku masāžu šajā valstī, nedaudz pat esmu apguvis šīs unikālās pasīvās hatha jogas (lieliska stiepšanās un locītavu kustīguma uzlabošana) un enerģētisko punktu aktivācijas sintēzes mākslu. Tur es esmu guvis lielākoties tieši SAJŪTAS, kuras jāsaņem pacientam, un intuitīvu saprašanu par to, kas jādara man kā masierim. Savukārt Jurijs izskaidroja man visu līdz pēdējam sīkumam, ar mīlestību dalījās ar mani lielā informācijas apjomā, iedvesmojot jauniem darbiem, manu radošo rāmju paplašināšanai, lai gan arī tagad tie ir ļoti plaši.

Taizemes masāžas laikā īpaša uzmanība tiek pievērsta kājām, rokām, mugurai un deviņiem punktiem uz vēdera, kas veido rombu ar centru nabas rajonā (te atrodas zona, kas regulē iekšējo orgānu enerģētiku). Taizemes masāža, atšķirībā no klasiskās Eiropas, balstīta mācībā par neredzamiem kanāliem, kas vijas cauri visam cilvēka ķermenim. Tiek uzskatīts, ka tieši pa tiem cirkulē dzīvības enerģija. Kad plūsma palēninās, viena orgānu daļa cieš no enerģijas trūkuma, bet cita – no tās pārpilnības. Un rodas slimība. Tradicionālas Taizemes masāžas laikā mugurkauls tiek izstiepts, iztaisnots, pazūd saspringums, palielinās locītavu kustīgums. Klients izjūt ķermeņa lokanību un sajūt brīnumainu spēku pieplūdumu.

Iegūtās zināšanas es aktīvi praktizēju uz saviem draugiem un pavisam drīz ar  Taizemes masāžu papildināšu savu pakalpojumu klāstu. Ar nepacietību gaidu atkārtotu Jurija vizīti Rīgā un nopietni domāju par ilgāku kvalifikācijas paaugstināšanu tālu mūsu planētas Austrumos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *